Kolczyki z koralem

Chcesz kupić kolczyki z koralem? Sprawdź https://www.bizutik.pl/kolczyki-z-koralem.

Dlaczego w Twojej kolekcji biżuterii muszą znajdować się kolczyki z koralem? Magiczne właściwości korali znane są od wieków. Podobno eliminują tendencje samobójcze. Koral zwiększy odwagę i pomoże w urzeczywistnianiu zamierzeń. Działa harmonizująco. Koral posiada też właściwości lecznicze: regeneruje organizm, a także reguluje cykl menstruacyjny. Koral jest amuletem przypisywanym zodiakalnym Rybom.

Kolczyki z koralem – rodzaje

Zdecydowanie najczęściej spotykamy kolczyki z koralami w kolorze białym, łososioworóżowym i łososiowoczerwonym. O wiele rzadziej spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i zwiększa jego wartość. Jakie gatunki korali spotykamy najczęściej? Skąd pochodzą korale? Popularne gatunki koralowców to Corallium rubrum wyławiany między innymi z wód Morza Śródziemnego oraz koral Cerasuolo z rejonu Filipin.

Kolczyki z koralem – do czego pasują

Kolczyki z korali charakteryzują się uniwersalnością i nigdy nie są ani za bardzo strojne, ani nadto skromne. Ten rodzaj biżuterii można wkładać na co dzień, do zwykłych bluzek i materiałowych spodni. Kolczyki z koralami to wyrazisty akcent, który ożywi całą postać, a w połączeniu ze zwiewną spódnicą doda Ci kobiecości.

Dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]