Ponadczasowa srebrna biżuteria

Zainteresowany srebrna biżuteria sklep internetowy? Zajrzyj tutaj.

Jest z człowiekiem od stuleci i mimo pojawienia się wielu nowych wzorów, naprawdę mało ewoluowała. Biżuteria nadal pełni identyczną funkcję – jest pewnego rodzaju ozdobą ciała, a także umożliwia wyrażenie swojego ja. Nic więc zaskakującego, że biżuterię tak samo chętnie zakładają kobiety oraz mężczyźni, maluchy oraz dorośli, osoby z rozmaitych klas społecznych. Bez względu na to, które wzory cenimy, niemal zawsze biżuteria jest wykonywana z podobnych materiałów – zazwyczaj ze srebra. Dlaczego jednak srebrna biżuteria bywa tak często kupowana? Jak dbać o srebrne przedmioty, żeby posłużyły przynajmniej pięć dekad?

Dlaczego powinieneś wybrać srebrną biżuterię?

Głównym plusem srebrnej biżuterii okazuje się niewątpliwie to, że jej stosowanie daje szansę ustrzec się różnych schorzeń. Srebro jest antyseptyczne, więc noszenie srebrnej biżuterii jest rekomendowane osobom, które niedawno przekłuły ciało. Nie sposób zapomnieć także o jego wyglądzie, który łączy się ze stosunkowo niskimi kosztami zakupu.

Konserwacja srebrnej biżuterii

Srebro posłuży wiele lat, jednak należy odpowiednio o nie zadbać. Co najważniejsze – nie nośmy srebrnej biżuterii, gdy pracujemy – może się ona porysować albo uszkodzić w kontakcie ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria musi też być pielęgnowana w wodzie z denaturatem czy amoniakiem. Trzeba trzymać ją w pudełku z miękką tkaniną – nie dopuścimy tak do jej uszkodzenia.

Dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]