Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną obsługę należności w firmie

Uzupełnij swoją wiedzę o automatycznej obsłudze należności.

Biznesmeni wciąż poszukują narzędzi, które pozwolą im w łatwy sposób obniżyć koszty działalności, a przy tym zredukować czas przeznaczany na wykonywanie niektórych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie przelewów, ale także automatyzuje windykację nieopłaconych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów poprzez połączenie z serwisem mass collect

Automatyczne księgowanie przelewów za pomocą aplikacji Flobo możliwe jest na skutek zintegrowania tego narzędzia z programem finansowo–księgowym oraz rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera informacje o wystawionych fakturach, a później śledzi czy pojawiły się przelewy od klientów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, umożliwia aplikacji rozpoznanie poszczególnych płatników, gdyż każdy z nich ma przydzielony indywidualny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należność. Automatyczne księgowanie przelewów zdejmuje z przedsiębiorcy czasochłonny obowiązek ręcznego księgowania wpłat, co pozwala mu skupić się na wykonywaniu innych ważnych dla powodzenia firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości spełni potrzeby nie tylko największych podmiotów, ale też i tych małych, które każdego miesiąca wystawiają tylko 100 faktur. Flobo posiada jeszcze jedną użyteczną funkcję, niezmiernie pomocną tym przedsiębiorcom, którzy regularnie natrafiają na problemy z migającymi się od zapłaty kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji.

Robot do automatycznej obsługi należności dla szkół, domów wypoczynkowych oraz podmiotów usługowych

Nie jesteś pewien czy robot Flobo to odpowiednia usługa dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo proponuje kilka modeli automatyzacji procesów obsługi należności, pośród których odnajdziesz tę, która idealnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ten robot bez problemu obsługuje należności abonamentowe, więc rewelacyjnie sprawdzi się w szkołach językowych albo prywatnych, a więc tam, gdzie wpłaca się czesne. Flobo przyda się również domom wypoczynkowym, hotelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i dokonywane w ustalonych transzach. A co z podmiotami oferującymi różnorodne usługi? Jeśli przedsiębiorstwo za wykonanie usługi żąda opłaty z góry, Flobo będzie kontrolować wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji tylko opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]