Moc sygnału a wzmacniacz szerokopasmowy

Chcesz kupić wzmacniacz szerokopasmowy? Odwiedź tę stronę.

Wzmacniacz szerokopasmowy to wielofunkcyjny sprzęt używany przez operatorów TVK. Ich zasadniczą rolą jest zwiększenie mocy sygnałów biegnących do poszczególnych telewizorów. Gdzie zlokalizowany jest wzmacniasz szerokopasmowy i w jaki sposób działa?

Wzmacniacz szerokopasmowy – zwiększanie mocy sygnałów

Wzmacniacze szerokopasmowe działają zazwyczaj w paśmie 50 Hz – 1 GHz. Świetnie niwelują wszelkie awarie emitowane na przykład przez usługi internetowe oraz pozwalają na transmisję kanałem zwrotnym. Zazwyczaj umieszczone są w blokach, aby wzmacniać sygnał bezpośrednio. Zasilanie urządzeń odbywa się zdalnie lub lokalnie, co sprawia, że ich lokalizacja nie wiąże się z żadnymi ograniczeniami. Sygnał kierowany do odbiorników jest znakomity, a obsługa wzmacniacza nieskomplikowana. Moduły te cechują się optymalnym poziomem wyjściowym – oscylującym od 123dBuV. Poziom może być zróżnicowany, w zależności od stosowanego modułu.

Wzmacniacz szerokopasmowy – powszechnie stosowany

Obsługa sprzętu wzmacniającego sygnał jest bardzo prosta. Odbywa się to za pomocą elementów regulowanych lub modułów WHX-923. Wzmacniacze posiadają również specjalne zabezpieczenie przed spięciami pochodzącymi z linii, dzięki czemu są niezwykle bezpieczne. Niektóre z nich mają wbudowany specjalny filtr zakłóceń. Optymalny koszt inwestycji sprawia, że moduły te są szeroko rozpowszechnione i gwarantują widzom doskonałą moc sygnału w domowych odbiornikach telewizyjnych. Ogromną zaletą jest również niski poziom mocy do <5,5W.

Dane:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]