Nowoczesna skrzynka telekomunikacyjna

Potrzebujesz skrzynki teletechnicznej? Zobacz tutaj.

Skrzynki teletechniczne muszą sprostać wielu wymaganiom i być wyjątkowo ergonomiczne. Na rynku wyróżniamy wiele ich modeli, których profil musi być dostosowany do różnych warunków. Jak dzielimy skrzynki telekomunikacyjne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – wewnątrz nieruchomości i na powietrzu

Skrzynka telekomunikacyjna musi być skonstruowana z wytrzymałego surowca i być wyposażona w odpowiednie szczeliny, które pełnią funkcję wentylacyjną oraz przepuszczają sygnał Wi-Fi. U dystrybutorów wyróżniamy 2 podstawowe modele skrzynek telekomunikacyjnych. Pierwszy rodzaj to skrzynka teletechniczna zlokalizowana na powietrzu, która musi być wytrzymała na ingerencje zwierząt, a także urazy mechaniczne. Inna ważna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której znajdują się przewody telekomunikacyjne – na przykład światłowody oraz główne przyłącza sprzętów – routery, wejścia optyczne. Poszczególne urządzenia możemy przyłączyć na przykład na rzepy lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – zabezpiecz się przed ingerencją osób niepowołanych

Ważnym elementem jest również ochrona przed dostaniem się do szafki osób nieuprawnionych. Specjalistyczne zasuwy świetnie spełniają swoją funkcję. Bezpieczeństwo jest szczególnie istotne w przypadku na dzieci. Nie można zapominać również o zachowaniu porządku w środku szafki – do tego celu służą profesjonalne komory. U dystrybutorów znajdziemy wiele modeli szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, dzięki czemu błyskawicznie dopasujemy je do naszego mieszkania.

Dane:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]