Sprawna kablówka – stacja czołowa

Znajdź stację czołową na https://telmor.pl/Produkty/Cyfrowe-stacje-czolowe.

Stacja czołowa to system, dzięki któremu możemy oglądać telewizję kablową oraz korzystać z internetu. To centralny element, który skupia specjalistyczne sprzęty służące do poprawnej transmisji sygnału telewizyjnego. Pozostałe moduły tworzą razem sprawnie funkcjonującą całość. Dowiedz się, z jakich urządzeń składa się stacja czołowa i gdzie z reguły jest wykorzystywana.

Stacja czołowa – do odbioru sygnału DVB-S/S2 oraz AV

Stacja czołowa to urządzenie używane w mechanizmach do odbioru telewizji kablowej – m.in. w ośrodkach wypoczynkowych, hostelach, szpitalach oraz przez dystrybutorów telewizji kablowej. Przenosi ona połączenie do końcowych odbiorców. Jednym z najważniejszych modułów tworzących stację czołową jest specjalna szafka montażowa – przeznaczona zarówno do odbioru sygnału DVB-S/S2 oraz AV. Można ją sprawnie zaprogramować przy pomocy dedykowanych aplikacji. Do szafki wchodzą rozmaite moduły – takie jak DTV RR4 oraz DTVD CI1.

Stacja czołowa – przenosi informacje do poszczególnych odbiorników

Pojedyncze komponenty dedykowane są do przetwarzania sygnałów różnego pochodzenia, przykładowo DVB-S/S2 i AV. Standard analogowy jest bardziej ograniczony niż cyfrowy – pojawiają się zakłócenia w transmisji obrazu, a rozbudowa generuje ogromne koszty. Dużo komponentów składających się na stację czołową wyposażona jest również w odrębne porty USB, dzięki którym można dodać własny content. Komponenty można dowolnie mieszać, uzyskując sprawny system antenowy.

Dane:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]