Szukasz silników elektrycznych prądu stałego? Sprawdź ofertę Ultra Robotics

Dystrybutor przekładni planetarnych - z najnowszą ofertą zapoznasz się na https://tinyurl.com/ygycde9b.

Automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych oraz powszechne stosowanie robotyki w rozmaitych gałęziach przemysłu, wymusza poszukiwanie najlepszych rozwiązań z obszaru sterowania i układów napędowych. Polska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując m.in. precyzyjne sterowniki serwo i układy napędowe od najlepszych światowych wytwórców.

Przekładnie, motoreduktory oraz silniki DC i BLDC od najlepszych producentów

Działająca od przeszło 15 lat na polskim rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem motoreduktorów (DC, BLDC i AC), przekładni planetarnych i falowych oraz silników prądu stałego produkowanych z surowców najwyższej jakości przez najlepszych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty marki Harmonic Drive, wytwarzającej precyzyjne kompaktowe serwonapędy charakteryzujące się rewelacyjną żywotnością i niezawodnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy znajdują zastosowanie między innymi w produkcji układów służących do automatyzacji intralogistyki, obrabiarek czy robotów przemysłowych, a dzięki możliwości ich użytkowania w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich nawet w kosmonautyce, lotnictwie oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, słynącą z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które cechują się wysoką przepustowością, wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci i szeroką obsługą informacji zwrotnych, a ich wydajność oscyluje na poziomie 99% także przy niewielkich gabarytach. Z kolei jej napędy serwo z linii GOLD rewelacyjnie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy znacznej wilgotności (nawet do 90%), narażeniu na silne wibracje i wstrząsy mechaniczne, a także przy gwałtownej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od +70 do -40 °C.

Firma Ultra Robotics ma w ofercie również produkty Bodine Electric Company, Sesame Motor Corp, Positec i Eisele Antriebstechnik GmbH.

Dane:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]