Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych studentów

Więcej w temacie digital paintingu na domin-krakow.pl/kurs-digital-painting-photoshop/.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która w ostatnich latach zyskuje coraz większą popularność i jest szeroko wykorzystywana m.in. w grach komputerowych, reklamie i filmie. Pragniesz rozwinąć się hobbystycznie lub zawodowo? Sprawdź ofertę kursu digital painting i zdobądź nowe umiejętności, dzięki którym będziesz tworzyć bajkowe postaci, rozwijać koncept wyimaginowanych światów, jak również obrabiać grafikę w programach graficznych. Kurs obejmuje także kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – podstawy malarstwa i obsługa programów

Kurs digital painting to małe grupy, maksymalnie 8-osobowe, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć trwających po trzy godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz w tygodniu, a w ich trakcie kursanci poznają funkcje programów graficznych, podstawy malarstwa, anatomii i proporcji człowieka, uczą się, jak korzystać z warstw i masek, odwzorować światło oraz tworzą koncept postaci. Nauka technik takich jak photobashing i matte painting umożliwiają uzyskanie spektakularnych efektów. Doświadczeni instruktorzy z obszernym portfolio własnych prac w każdej chwili służą profesjonalną radą, dokonują korekty i pomagają uczniom tworzyć zachwycające rysunki cyfrowe.

Kurs digital painting – dla pasjonatów i przyszłych profesjonalistów

Na kurs digital paintingu przyjmowane są osoby powyżej 15 roku życia. Jest przeznaczony zarówno dla hobbystów, pragnących rozwijać posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i dla kandydatów na studia na Akademiach Sztuk Pięknych oraz osób myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z grami komputerowymi, filmem, reklamą i animacją.

Dane:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]