Kurs modelowania 3D – naucz się obsługi Blendera

Potrzebujesz więcej wiadomości o kursie Blender 3D? Dobrze trafiłeś! Zajrzyj na https://domin-krakow.pl/kurs-3d-blender/.

Świat rysunku bez ustanku się rozwija i coraz częściej twórcy porzucają dotychczasowe metody preferując wykonywanie swoich prac tylko w formie cyfrowej. Współczesne oprogramowanie graficzne daje twórcom nie tylko swobodę wykonywania grafik 2D, ale także modelowania trójwymiarowych obiektów. Zapoczątkowanie przygody z modelowaniem 3D nie wiąże się obecnie ogromnymi kosztami – można przecież ściągnąć program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia animacji i trójwymiarowych obrazów, a który równocześnie jest całkowicie bezpłatny.

Nauka Blender 3D najlepiej pod okiem znającego program dydaktyka

Korzystanie z każdego programu można przyswoić sobie na własną rękę, jednakże proces ten ciągnie się wtedy dłużej i często bywa bardzo frustrujący. Właśnie dlatego partycypacja w kursie modelowania 3D przyniesie dużo korzyści zwłaszcza osobom, które dopiero odkrywają Blender. Rozpoczynanie pracy z poszczególnymi funkcjami oraz narzędziami czy nanoszenie różnorodnych efektów i tekstur na modelowany przedmiot przebiegnie łatwiej, jeśli odbywać się będzie pod okiem wykwalifikowanego dydaktyka. Pedagog na bieżąco prowadzi korektę modeli wykonywanych przez uczestnika kursu wskazując detale, które trzeba poprawić i sugerując ku temu trafne rozwiązania. Jak w wypadku innych kursów dobrze jest, by przebiegał on w jak najmniejszych zespołach, co pozwoli pedagogowi na poświęcenie każdemu kursantowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla artystów a także pasjonatów 3D

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest obecnie umiejętnością poszukiwaną i poważaną głównie w świecie filmu, gier wideo i projektowania. Poznanie oprogramowania Blender 3D rozszerza więc pole manewru na rynku pracy. W czasie kursu można stworzyć wstępne zaawansowane dzieła, które później można bez skrępowania dołączyć do swojego portfolio. Nie oznacza to jednakże, iż kursy modelowania 3D kierowane są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w branży gier komputerowych i wiążą z tym swoją przyszłość zawodową. Wielu uczestników tego typu warsztatów to po prostu amatorzy i artyści pragnący znaleźć nowe drogi ekspresji lub poszerzyć swoje obecne umiejętności.

Dane:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]