Warsztaty kulinarne dla dzieci – dlaczego warto?

Warsztaty kulinarne dla dzieci Kraków - ta niebywała oferta Cię usatysfakcjonuje.

Dzieci lubią asystować nam w gotowaniu – dekorować ciastka bądź wybierać i przynosić składniki. Pragniesz wykorzystać fascynację Twojego malucha? Zapisz je na kursy gotowania dla dzieci. Z tego wpisu dowiesz się, jak wyglądają takie zajęcia.

Warsztat kulinarny dla dzieci – czemu warto wysłać na niego maluchy?

Warsztaty kulinarne dla dzieci są skierowane do pociech w wieku od sześciu do dziesięciu lat. W czasie kursu dzieci nie tylko nabywają przydatne umiejętności, ale przede wszystkim rozwijają swoją kreatywność i uczą się samodzielności. A zarazem doskonale się bawią. Dobieranie oraz mieszanie składników, komponowanie niecodziennych smaków oraz opanowywanie nieskomplikowanych przepisów – całość sprawia, że maluchy z zapałem eksperymentują i i działają bardziej świadomie w kuchni. Dzieci zapoznają się też z zasadami, jakie powinno się stosować w kuchni, co pozytywnie podnosi ich bezpieczeństwo w czasie kucharzenia. W warsztatach asystują także rodzice, jest to zatem doskonała sposobność do spędzenia kilku godzin wspólnie z dzieckiem. Rodzice mogą przypatrywać się kulinarnym osiągnięciom swoich dzieci, a następnie degustować to, co ugotowały.

Warsztaty kulinarne dla dzieci – także dla niesfornych pociech

Warsztaty prowadzone są przez 3 godziny zegarowe i organizowane są w Krakowie. Podczas warsztatów uczestnicy przyrządzają danie główne i deser. Mali uczniowie kuchennego rzemiosła mogą wybrać specjały włoskiej kuchni – przyrządzić apetyczny makaron na słodko bądź słono, ewentualnie podjąć próbę upieczenia ozdobionej świeżymi dodatkami, pachnącej tradycyjnej pizzy. W trakcie kursu dzieci przygotowują także wyśmienity deser – mus z kruchym ciastem oraz lodami. Lekcja poprzez udział w zabawie to świetna metoda na spędzenie wolnego czasu, a własnoręczne sporządzanie ulubionych dań niesie pociechom sporo satysfakcji. Nawet bardzo niesforne dziecko będzie z pasją oddawało się przystrajaniu tortu lub przyrządzaniu idealnej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci nadzoruje profesjonalny szef kuchni, który ma wieloletnią praktykę i doskonałe podejście do maluchów.

Dane:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]