Kancelaria Czarniak Baszczyn – adwokaci i radcy prawni z Krakowa

Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn mieści się przy Rondzie Mogilskim – w samym centrum Krakowa. Takie położenie sprawia, że na rozmowę z prawnikiem można bez trudności dotrzeć z każdej części miasta, jak również innych miejscowości województwa małopolskiego, a także śląskiego. Klientami Kancelarii są zarówno właściciele spółek i firm, jak i osoby indywidualne.

Kancelaria prawna w Krakowie

Krakowską Kancelarię reprezentuje dwóch wspólników: adwokat Paweł Czarniak i radca prawny Tomasz Baszczyn, merytorycznym wsparciem służy również aplikant radcowski Izabella Polańska. Specjalizacją Pawła Czarniaka są głównie postępowania z dziedziny prawa cywilnego oraz prawa ochrony konsumentów. Z kolei Tomasz Baszczyn oferuje pomoc prawną zwłaszcza w obszarze umów zawieranych przez przedsiębiorców, jak również prowadzenia sporów z instytucjami ubezpieczeniowymi i finansowymi.

Kancelaria Baszczyn Czarniak w Krakowie – klienci

Klientami kancelarii są głównie osoby posiadające polisolokaty lub kredyty we frankach. Są to również przedsiębiorcy, którym Kancelaria oferuje stałą i kompleksową obsługę prawną. Kancelaria Czarniak Baszczyn posiada duże doświadczenie także w reprezentowaniu konsumentów i indywidualnych inwestorów w sporach z towarzystwami ubezpieczeniowymi, bankami oraz instytucjami finansowymi. Pośród kancelarii z Krakowa ta wyróżnia się wyspecjalizowanym obszarem działań. Na terenie Małopolski mało jest osób, posiadających kilkuletnie doświadczenie w sprawach o odzyskanie polisolokat i pomocy prawnej frankowiczom. W sprawach dotyczących kredytów indeksowanych, a także odwalutowania lub unieważnienia kredytu we frankach szwajcarskich, Kancelaria Czarniak Baszczyn posiada ponad 4-letnie doświadczenie, natomiast w prowadzeniu sporów dotyczących polisolokat – 5 lat doświadczenia.