Obozy tenisowe

Na teniskrakow.pl odnajdziesz korzystną ofertę obozu tenisowego.

Wakacje to czas, który można przesiedzieć w domu, oglądając wszystkie programy w telewizji. Można również spędzić je w sposób czynny. Ciekawą możliwością spędzenia wakacyjnego czasu jest wyjazd na obóz tenisowy.

Obóz tenisowy – atrakcje

W czasie obozu tenisowego możemy wybrać odpowiedni dla siebie kurs nauki tego sportu. Najczęściej zajęcia odbywają się czteroosobowych grupach po trzy godz. treningu codziennie. Oprócz tego, uczestnicy chodzą na basen oraz grają w laserowego paintballa i biorą udział w innego typu grach. Nie zabraknie też wizyt w lokalnych placówkach kultury i zwiedzania okolicy. Z kolei w czasie kilkugodzinnego rajdu można podziwiać dziką faunę i florę.

Dokąd na obóz tenisowy?

To nieprawda, że udane wakacje to wyjazdy poza Polską. Aby przeżyć niezwykłe przygody nie trzeba być na drugim końcu świata. Równie ekscytująco będzie w nad polskim morzem. Właśnie tam organizuje się najbardziej oblegane obozy tenisowe.

Do kogo kierowane są obozy tenisowe?

ten typ obozów kierowane są przede wszystkim do młodszych. Świetnie bawić się będą zarówno licealiści, jak i uczniowie podstawówek. Na rynku znaleźć można też oferty dla całych rodzin.

Dane:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]