Wyprawy w góry – trekkingi górskie w najlepszym wydaniu

Potrzebujesz więcej wiadomości o wyprawach w góry? Dobrze trafiłeś! Wejdź na www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Uwielbiasz kop adrenaliny i sporty ekstremalne? Jeżeli jesteś aktywnym globtroterem doceniającym rzetelnie przygotowane i bezpieczne wycieczki w gronie zawodowych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszym wydaniu

Zapraszamy na wyprawy, których celem są szczyty niemal każdego kontynentu. Oferta skierowana jest do zwolenników górskiej turystyki, tak zakładów pracy, jak i osób prywatnych, które kochają czynny wypoczynek i posiadają minimalne doświadczenie w podobnych ekspedycjach. By wziąć udział w wyprawie nieodzowny jest zadowalający stan zdrowia, a także wysoka sprawność fizyczna. Organizowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na trzy typy o różnym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające i bardzo wymagające. Pierwszy rodzaj to propozycja dla jednostek wyróżniających się sprawnością fizyczną, które posiadają już doświadczenie w wypadach na szczyty gór leżących wyżej niż 4 km nad poziomem morza. Bardzo wysokim stopniem trudności charakteryzują się trasy bardzo wymagające, w których biorą udział jednostki o dużej wytrzymałości i szerokich umiejętnościach.

Z jakiej przyczyny powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają niezapomniane przeżycia. Umożliwiają przy tym wcielenie w życie marzeń oraz poznanie swoich reakcji w ciężkich okolicznościach. Firma angażuje wykwalifikowanych przewodników oraz liderów znających specyfikę górskiego obszaru, ale również ochoczo dzielących się swoim doświadczeniem z członkami wyprawy. Są oni także w stanie zminimalizować potencjalne ryzyko w skomplikowanych sytuacjach. W ofercie firmy znajdziesz wyprawy między innymi na pasmo Riła, w Himalaje i Alpy.

Dane:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]