Domy drewniane nowoczesne – atuty

Domy drewniane projekty. Uzyskaj więcej wiadomości.

Drewniane domy stają się coraz bardziej popularne. Nowoczesna technologia sprawia, że takie domki nie tylko prezentują się bardzo gustownie, ale są również funkcjonalne. Czy domy drewniane mogą być wykorzystywane jako nieruchomości całoroczne? Jak wyszukać architekta, który pomoże nam ziścić marzenie o posiadaniu ekologicznego domu?

Projekty domów drewnianych – błyskawiczna budowa

Nowoczesne domy drewniane to znakomity pomysł na spełnienie marzenia o własnej nieruchomości. Duża ilość zalet sprawia, że Polacy coraz częściej decydują się na postawienie takich domów. Pierwsza sprawa – są kosztują one mniej niż murowane domki jednorodzinne. Nieznaczny ciężar domu oznacza tańszą inwestycję. Nowoczesne domy drewniane szybciej się buduje, gdyż są wyprodukowane z gotowych elementów. Odpadają także prace związane z murowaniem. Projektanci twierdzą, że budowa odbywa się w ciągu kilkunastu tygodni, dlatego domy naturalne są wybierane coraz częściej. Łączą one w sobie dwa światy. Z jednej strony zachwycają szlachetnym wzornictwem – wiele z nich jest inspirowanych stylem tatrzańskim. Z drugiej strony dzięki innowacyjnym prefabrykatom zapewniają funkcjonalność identyczną jak domy zbudowane z cegły.

Projekty domów drewnianych – zaufaj najlepszym architektom

Domy drewniane nowoczesne to budynki wykonane z surowca naturalnego, co powoduje, że wewnątrz panuje bezpieczny mikroklimat. Dzięki wykorzystaniu bali osoby chorujące na uczulenia czują znaczącą poprawę samopoczucia. Całoroczne domy drewniane charakteryzują się wspaniałym poziomem izolacji termicznej, nie trzeba ich jeszcze docieplać. Dodatkowym plusem są cienkie ściany, co zapewnia dużą przestrzeń w domu. Domy drewniane można konstruować również poza sezonem, bo całość robót realizowana jest na sucho. Decydując się na inwestycję w nowoczesne domy z bali pamiętajmy, żeby zaufać doświadczonym ekipom.

Dane:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]