Nierdzewne rury szlifowane – solidność i ciekawy wygląd

Więcej o rurach szlifowanych na metal-e.pl/pl/c/RURY-NIERDZEWNE-SZLIFOWANE/24.

Poręcze na balkonie wystawione są na wpływ wielu niekorzystnych czynników. Największym ich wrogiem jest niewątpliwie wilgoć, która może przyspieszyć korodowanie. Zniszczenia takich poręczy mogą także być skutkiem wystawienia na światło słońca czy wiatr. Chcąc ustrzec się podobnych problemów warto zdecydować się na balustradę wykonaną z antykorozyjnych rur szlifowanych. Dlaczego jednak takie rury będą trafionym pomysłem? Do jakich zadań poza tym stosowane są rury szlifowane ze stali antykorozyjnej?

Atuty rur szlifowanych

Rury szlifowane ze stali antykorozyjnej mają wiele zalet, które wyróżniają je na tle pozostałych podobnych detali. Stal antykorozyjna wytwarzana jest z jedenastoprocentowym dodatkiem chromu, co sprawia, że nawet ciągły kontakt z wodą lub szkodliwymi substancjami nie przyczynia się do ich rdzewienia. Rury szlifowane okazują się również bardzo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, co powoduje, iż sprawdzają się w najróżniejszych, także ekstremalnych, sytuacjach.

Rury szlifowane – do czego służą?

Nierdzewne rury szlifowane są przede wszystkim stosowane w budownictwie – powstają z nich między innymi balustrady czy szkielety nośne. Ze względu na fakt, że nie szkodzą im żrące substancje, bywają oprócz tego używane w motoryzacji – między innymi do wykonywania układów wydechowych. Należy również dodać, iż takie rury szlifowane świetnie wyglądają, zatem będą idealnym wyjściem dla osób potrzebujących ciekawego detalu do łazienki lub kuchni.

Dane:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]