Wypożyczalnia szalunków – kto skorzysta z jej usług?

Szukasz więcej wiadomości o wynajmie szalunków? Świetnie trafiłeś! Wejdź na abcszalunki.pl.

Szalowanie to jedna z najchętniej wykorzystywanych w budownictwie technik. Na czym się opiera? Szalunek to swego typu forma, w którą wylewany jest beton – zazwyczaj przy wykonywaniu fundamentów. Szalunki bardzo często robione są z drewna, jednak łatwo zaobserwować też konstrukcje wykonane ze stali, a niekiedy również plastiku. Innymi niezbędnymi elementami szalunków są dźwigary i podpory, bo te umożliwiają osiągnięcie wymaganych efektów. Niestety ze względu na spore koszty nie wszystkie ekipy budowlane mają swoje szalunki. Kiedy będą niezbędne, mają szansę bowiem zwyczajnie je wynająć – tym bardziej, że wynajem szalunków to obecnie bardzo często spotykana usługa.

Wynajem szalunków – dla jakich ekip?

Zakup swoich szalunków będzie trafionym pomysłem dla firm często przyjmujących zlecenia na wykonanie fundamentów, ponieważ jak już wspomnieliśmy, są one w tym celu absolutnie potrzebne. Jeśli jednak budowanie fundamentów nie jest najważniejszą usługą naszej ekipy, warto sprawdzić atuty, jakie daje nam wynajem szalunków. Czemu dobrze na niego postawić? Przede wszystkim z powodów ekonomicznych – wynajęcie szalunków parę razy do roku jest bardziej opłacalne niż ich zakup. Dobrze wspomnieć także o wygodzie, gdyż trzymanie rzadko wykorzystywanych szalunków może generować poważne wydatki.

O czym pamiętać przy poszukiwaniach wynajmu szalunków?

Jeżeli zdecydujemy się na wynajem szalunków, warto dobrze przemyśleć to, jaka firma nam je dostarczy. Jak ją znaleźć? Najlepiej zdecydować się na usługi ekipy doświadczonej w sprzedaży sklejki dla firm budowlanych – dzięki temu zyskamy gwarancję tego, iż szalunki będą solidne oraz praktyczne. Bardzo istotna okaże się również troska o kontrahenta – w przypadku, gdy zbliża się termin rozpoczęcia prac nie możemy pozwolić sobie na spóźnienia. W przypadku wahania się dobrze z kolei wejść do internetu, by dowiedzieć się, co o usługach konkretnego przedsiębiorstwa myślą dotychczasowi klienci.

Dane:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]