Catering okolicznościowy – obsługa nie tylko wesel i komunii

Sprawdź, jak zamówić catering okolicznościowy. Skieruj się tutaj.

Wkrótce nadejdzie ważna dla ciebie data i pragniesz uczcić ją wraz z krewnymi i znajomymi. Niestety jest to spora grupa osób, które należy nie tylko mieć gdzie pomieścić, ale także podjąć je smacznymi przekąskami i napojami. Możesz próbować przyszykować je samodzielnie, lecz przy dużej liczbie zaproszonych ciężko jest tego dokonać w pojedynkę. Poza tym to twoja impreza i pragniesz się nią cieszyć, a nie kryć się w kuchni bądź służyć za kelnera. Z tego powodu organizację posiłków na rodzinne imprezy polecamy zlecić firmie zajmującej się cateringiem okolicznościowym.

Catering okolicznościowy – wspaniale prezentujące się posiłki na zamówienie

Gdy wymienia się cateringu gros osób myśli od razu o cateringu na wesele bądź imprezach biznesowych. Jeszcze do niedawna punktem honoru każdej pani domu było osobiste zaaranżowanie ważnych spotkań rodzinnych i dopiero przy faktycznie dużej liczbie zaproszonych dopuszczała ona możliwość zamówienia fachowej pomocy w tym zakresie. Działo się także tak dlatego, że przez długie lata usługa cateringu nie oferowała obsługi mniejszych rodzinnych spotkań, a nieraz nawet tych większych, jeśli nie łączyło się to z wynajęciem sali. Dzisiaj catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – zatem czy skorzystamy z opcji wynajęcia lokalu czy wygodniej będzie urządzić zabawę w swoim domu lub ogrodzie, firma cateringowa dostarczy nam w wybrane miejsce wykwintne dania.

Catering okolicznościowy – pomoc w ustawieniu i przyozdobieniu stołów

Catering okolicznościowy jest ofertą skrojoną na dowolną rodzinną okazję. Wykwalifikowani kucharze bez trudu zaplanują dania harmonizujące ze stylem imprezy, niezależnie od tego czy potrzebujesz catering na rocznicę ślubu, na komunię lub na chrzciny. Usługa cateringu okolicznościowego obejmuje także obsługę półmetków, komersów oraz studniówek. Poszukując firmy oferującej taką usługę polecamy wybrać taką, która będzie mogła dopasować menu do potrzeb i – co ważne –możliwości finansowych zamawiającego, jak również kompleksowo obsłużyć event, m.in. pomagając w przyozdobieniu i ustawieniu stolików czy udostępniając doświadczonych kelnerów.

Dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]