Co można zlecić pracowni architektonicznej?

Skieruj się tutaj jeżeli jesteś zainteresowany usługami pracowni architektonicznej Kraków.

Biuro architektoniczne oferuje rozległy wachlarz usług – pomaga spełniać marzenia osób, które pragną osiedlić się w funkcjonalnym i wygodnym domu jednorodzinnym, ale też adresuje ofertę do firm czy instytucji publicznych. Architekt może wykonać całościowy projekt obiektu, a w następnej kolejności czynnie monitorować przebieg robót, zaplanować odbudowę budynku albo zaproponować aranżację już wybudowanych domów, a także zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

Jak pomoże Ci profesjonalne biuro projektowe?

Interesują Cię oryginalne, nowatorskie projekty budowlane? Pragniesz, aby Twój dom wyróżniał się od pozostałych domków w okolicy? A może potrzebujesz projektu, który spowoduje, iż Twój dom będzie nowoczesny, a jednocześnie po prostu wygodny? Zgłoś się do naszej pracowni architektonicznej! Pośród projektów oferujemy zarówno te zgodne z współczesnymi trendami architektonicznymi, jak i plany inspirowane klasycznym designem.

Pracownia architektoniczna – co pomogliśmy zaaranżować

Architekt Joanna Kłusak w portfolio posiada zarówno projekty budynków użyteczności publicznej, wnętrz komercyjnych, jak i aranżacji pomieszczeń mieszkalnych czy domków jednorodzinnych. Dotychczasowe realizacje obejmują między innymi żłobki, budynki rekreacyjne, biura i pensjonaty. Kompozycja przestrzeni i styl projektu dostosowywany jest do osobistych potrzeb klienta, a także specyfiki danego obiektu. Nasze biuro projektów może też opracować plan funkcjonalnych i pojemnych szaf wnękowych, które pozwolą na optymalne zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu lub domu.

Dane:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]