Jak promować lokalne sklepy i usługi w sieci? Pozycjonowanie firm z Krakowa

Zajrzyj tutaj, żeby zamówić pozycjonowanie Krakow.

Popularność internetu oraz wygoda korzystania z niego w celu wyszperania potrzebnych usług i produktów doprowadziła do tego, iż każda marka pragnie teraz zaistnieć w sieci. Naturalnie, samo posiadanie strony www nie oznacza, że nowi klienci nas znajdą – kluczowa jest bowiem obecność na wysokich pozycjach wyników wyszukiwania. Wiele niedużych firm, funkcjonujących wyłącznie na określonym obszarze bądź nawet w jednym mieście, np. w Szczecinie lub w Krakowie, zastanawia się, czy warto optymalizować i pozycjonować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron – przedstaw swoją ofertę ewentualnym odbiorcom

Internauci szukając w wyszukiwarkach usług albo sklepów stacjonarnych używają przeważnie fraz lokalnych, to znaczy zawierających nazwę konkretnej miejscowości, np. “masażysta kraków”, “restauracja indyjska kraków” czy “sklep plastyczny kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla mniejszych firm na pokazanie swoich usług docelowym klientom, zamieszkującym daną miejscowość. Oferta pozycjonowania dla biznesów regionalnych nie odbiega daleko od tradycyjnego pozycjonowania. Odróżnia się tylko tym, że strategia SEO skierowana jest na wzrost widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, m.in. przez uruchomienie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma, stworzenie zoptymalizowanego pod owe frazy treści czy pozyskiwanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami, które pomagają wyszukiwarkom powiązać firmę z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla firm z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się pozycjonowaniem, optymalizacją oraz projektowaniem stron www od ponad 10 lat. Przez te lata gruntownie rozeznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym regionalnym biznesom podnieść widoczność ich stron i w ten sposób dotrzeć do nowych odbiorców. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie pozyskiwanie linków, optymalizację techniczną strony, a także uaktualnienie treści. Nad realizacją planu zgodnie z przyjętym harmonogramem działań czuwa indywidualny Account Manager, a klient może sprawdzać na bieżąco efekty pozycjonowania przy użyciu naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Dane:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]