Jak znaleźć salę na ważne przyjęcie okolicznościowe?

Zleć organizację przyjęć na https://palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/.

Kiedy ktoś myśli o urządzaniu dużej uroczystości rodzinnej, na ogół naszym najszybszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z zabawą weselną. Lecz popularne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz sprasza się grono bliskich z dalekiej i bliskiej rodziny, to także przyjęcia z okazji ukończenia pełnoletności, ceremonie chrztu oraz komunie święte. Jeśli spis zaproszonych gości jest długi, zazwyczaj nie mamy możliwości zorganizować przyjęcia i przyrządzać przekąsek dla uczestników we własnym zakresie. Wówczas pozostaje nam wynająć pasujący do okazji lokal.

Na co zwrócić uwagę dobierając lokal na organizację imprezy okolicznościowej?

Poszczególne rodzaje przyjęć wiążą się z różnymi potrzebami osób zaproszonych. W razie imprezy o typowo rozrywkowej atmosferze, jak m.in. osiemnastka czy urodziny, w której uczestniczyć będą w większości dorośli, uczestnikom należy zagwarantować nie tylko miejsce, w którym zjedzą bez pośpiechu posiłek, ale i pomieszczenie na tańce. Z drugiej strony przyjęcia, w których dużą grupę uczestników mogą stanowić kilkulatki, a więc komunie albo chrzty, rekomenduje się urządzić w lokalu, który poza użyczeniem sali wewnątrz obiektu oferuje również przestrzeń na zewnątrz. Dzięki zaoferowaniu dzieciom zabawy w plenerze będziemy mieć pewność, iż nie znużą się tak szybko świętowaniem i nie będą marudzić opiekunom o powrót do domu. Potrawy oferowane uczestnikom też muszą być dobrane do okazji. Planując takie wydarzenie opłaca się zatem skorzystać z pomocy firmy trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się o wyśmienite dania, bufet z zakąskami oraz zimne i ciepłe napoje.

Sala na przyjęcie – zamów salę w Pałacu Radziwiłłów

Wyszukanie miejsca na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w większym mieście, jest dość proste, lecz rzadko która oferta może konkurować z Pałacem Radziwiłłów, położonym w podkrakowskich Balicach. Od dekad w nieomal królewskim duchu odbywają się w nim przyjęcia komunijne, chrzciny oraz – rzecz jasna – wesela, które każdy z uczestników będzie wspominał przez lata. W Pałacu można zarezerwować jedną lub kilka sal, w których wygodnie można pomieścić nawet do 130 osób. A jeśli impreza ma być urządzona w plenerze, to ogród przed Pałacem pomieści mniej więcej 300 gości. Co istotne, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa oferuje kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od ułożenia i dekoracji stołów, poprzez przyrządzenia posiłków, aż po doświadczoną załogę szefów kuchni i kelnerów.

Dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]