Komu zlecić wdrożenie WooCommerce?

Tworzenie sklepów internetowych - ta niebywała oferta wszystkich zadziwi.

Prowadzisz firmę i zamierzasz poszerzyć jej działania o sklep online? Jeżeli dysponujesz już stroną firmową na WordPress, jak również jeśli nie posiadasz żadnej strony www i zaczynasz od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest idealnym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – błyskawiczna personalizacja sklepu

Ze względu na to, jak ogromną popularność zdobyły witryny tworzone w oparciu o WordPress, łatwo dojść do wniosku, że szybko pojawiła się wtyczka dająca możliwość na postawienie sklepu internetowego na tym CMS-ie. WooCommerce, bowiem taka nazwę nadano owej wtyczce, ma niemało atutów. Analogicznie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się bez trudu spersonalizować z zastosowaniem darmowych bądź płatnych motywów, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Sklep WooCommerce da się optymalizować pod kątem popularnych wyszukiwarek, co sprawia, iż łatwiej jest uzyskać pozycje w Top10 w SERP-ach, a w rezultacie szybciej dać się znaleźć większej grupie nabywców. Dzięki instalacji dedykowanych wtyczek poszerza się też elastyczność sklepu. W prosty sposób można w nim założyć płatności on-line i zaoferować użytkownikom przekazanie opłaty za towary np. przez Przelewy24.pl czy Transferuj.pl. WooCommerce umożliwia też ewaluację sprzedaży (przygotowanie różnego rodzaju statystyk) i zespolenie z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce zleć specjalistom

Tworzenie sklepu WooCommerce rekomendujemy powierzyć specjalistom, którzy nie tylko zaadaptują dowolny szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale także zatroszczą się o właściwą semantykę kodu sklepu, instalację wyłącznie koniecznych, sprawdzonych wtyczek oraz jego ochronę przed atakami hakerskimi. W obrębie sklepu WooCommerce spece utworzą także blog, na którym łatwo można informować odbiorców o akcjach promocyjnych oraz nowych towarach lub zamieszczać poradniki i recenzje sprzedawanych w sklepie produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]