Masz wirusa na stronie? Zamów usługę czyszczenia infekcji WordPress

Czyszczenie infekcji WordPress - usługa na miarę Twoich potrzeb.

WordPress stał się w mijających latach tak popularnym systemem zarządzania treścią, że ilość stron oraz sklepów internetowych działających z jego wykorzystaniem liczy się w tej chwili w milionach. Powszechność stosowania tego CMS-a sprawia, że strony postawione na WordPressie bywają częstym celem ataków hakerskich. W razie zawirusowania witryny, nieodzowne jest czyszczenie zainfekowanego WordPressa.

Komu powierzyć usuwanie usuwanie malware ze strony internetowej?

Wpisy na stronieinternetowej zostały podmienione nie przez Ciebie? Ze strony rozsyłana jest niechciana poczta? Na witrynie widnieją odnośniki do nieznanych Ci adresów? A może logowanie jest uniemożliwione? To zaledwie kilka z potencjalnych objawów wskazujących na zainfekowaną stronę. W takich sytuacjach konieczne jest błyskawiczne działanie w celu zlikwidowania źródła infekcji, a w konsekwencji przywrócenia strony do należytego funkcjonowania. Usuwanie malware z WordPressa często przekracza umiejętności osób, które każdego dnia zajmują się wyłącznie projektowaniem stron oraz sklepów internetowych na tym systemie zarządzania treścią, dlatego czyszczenie WordPressa ze złośliwego oprogramowania czy też po atakach hakerów należy zlecić specjalistom od tego rodzaju działań.

Czyszczenie infekcji WordPress – wnikliwy przegląd plików oraz baz danych strony

Spece podejmujący się czyszczenia malware ze stron zaprojektowanych w WordPressie w ramach swoich czynności naprawczych przeprowadzają drobiazgowy przegląd plików oraz baz danych strony. Weryfikują kod wykorzystanych na stronie wtyczek oraz motywów, a także pliki wp-config oraz htaccess. W trakcie naprawy zawirusowanego WordPressa implementowane są na stronie niezbędne zabezpieczenia, zmniejszające ryzyko powtórnej ataków. Jeśli długookresowa infekcja spowodowała włączenie strony do listy zagrożeń (przykładowo w programach antywirusowych), po usunięciu malware z CMS-a fachowcy podejmują także wymagane kroki w celu skreślenia jej z tego typu katalogów. Naprawa wszystkich efektów infekcji nie gwarantuje, iż analogiczna sytuacja nie przydarzy się za kilka miesięcy, dlatego istotne jest cykliczne uaktualnianie WordPressa oraz używanych na stronie internetowej wtyczek.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]