Optymalne wykorzystanie mieszkania – zleć projekt architektowi wnętrz

Na joannaklusak.com/oferta/ dowiesz się, kto ma w swojej ofercie projektowanie wnętrz Kraków.

To, jak prezentują się pomieszczenia, w których przebywamy, ma ogromne oddziaływanie na nasz nastrój. Wskazane jest zatem zadbać o to, żeby wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Aranżacja wnętrz zdaje się nie być skomplikowane, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją bezbłędnie, konieczne są fachowe umiejętności. Stawka jest ogromna – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym będziemy żyć kilka albo nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej zlecić to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając aranżację wnętrz architektowi zyskujemy opiekę specjalisty na wszelkich fazach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz są ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To szczególnie ważne, bo optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga ogromnej wiedzy, którą można zdobyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia przygotowywane są zwykle 3 projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko projekty mieszkań – inne usługi

Działanie architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się tylko na przygotowaniu projektów. Żeby jego pomysły zostały urzeczywistnione, zwykle niezbędny jest również nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu materiałów (ewentualnie ich wskazaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz przygotowania projektów mieszkań, architekt zapewnia także wsparcie przy wyborze nieruchomości, w profesjonalny sposób analizując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Dane:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]