Organizujesz imprezę firmową? Dowiedz się, jak znaleźć salę do wynajęcia

Organizacja imprez firmowych - więcej informacji o tej usłudze poznasz tu.

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko zabawy integracyjne i wspólne pikniki dla zatrudnionych i ich rodzin, mające za zadanie uformowanie głębszych więzi pomiędzy pracownikiem i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują huczne eventy, np. po to, aby świętować zdobyte nagrody branżowe, a także różnorodne konferencje, gale dla kontrahentów biznesowych i kursy. Takie imprezy muszą być należycie zaplanowane, szczególnie jeśli mają być wykorzystane później do działań promocyjnych.

Gdzie zorganizować bankiet firmowy?

O ile nie mamy na terenie firmy dużych wnętrz, które nadają się do urządzenia w nich eventu, trzeba sprawdzić propozycje wynajęcia lokali, które zmieszczą wszystkich podejmowanych uczestników wydarzenia. Ważne jest, żeby miejsce, w którym urządzamy imprezę pasowało swoim stylem do klasy urządzanego wydarzenia. Ekskluzywne bankiety dla wspólników firmy, podczas których fetowane są jej nadzwyczajne osiągnięcia, nie mogą mieć miejsca w byle jakim lokalu. Wskazane jest w takich wypadkach wyprawić imprezę w klimatycznym miejscu, które stanowczo podkreśli ważność wydarzenia. Natomiast jeżeli na event sproszeni będą goście nie mieszkający w najbliższej okolicy lokalu, należy zdecydować się na salę, zlokalizowaną w pobliżu rozbudowanej bazy hoteli, do której bez trudu można dojechać w kilkanaście minut.

Organizacja imprezy firmowej

W trakcie planowania imprezy firmowej nie wolno zlekceważyć tak ważnej kwestii, jak zagwarantowanie obecnym gościom gorących oraz zimnych napojów i przekąsek. Rekomendowanym rozwiązaniem będzie powierzenie tego zadania solidnej firmie zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dostarczenie w umówioną lokalizację apetycznych potraw dla gości, ale też pomoże w wyborze menu i zajmie się dekoracją stołów. W trakcie pokazowych imprez wskazane jest też zagwarantowanie gościom nieskazitelnej obsługi. Warto więc postawić na usługi firm cateringowych zatrudniających w swoim zespole kelnerów, którzy zaserwują posiłki w szykowny sposób oraz doświadczonych szefów kuchni, którzy przyrządzą nie tylko pyszne, lecz i świetnie prezentujące się dania.

Dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]