Organizujesz spotkania biznesowe? Rozważ zamówienie cateringu firmowego

Na https://lastrada.pl/catering-dla-firm/ zamówisz catering dla firm w Krakowie.

Warsztaty, konferencja czy ważne rozmowy biznesowe – każda większa firma niechybnie w końcu stanie przed potrzebą zaplanowania takiego eventu. Łączy się to z różnymi zadaniami, które przeważnie nie wchodzą w zakres obowiązków wykonywanych przez pracujące tam osoby, jak m.in. zapewnienie posiłków oraz napojów dla jego gości. Jeżeli na urządzanym wydarzeniu może pojawić się mnóstwo osób, opłaca się zamówić usługę cateringu biurowego.

Catering firmowy – przekąski, które można błyskawicznie zjeść

Konferencje oraz warsztaty biznesowe to eventy, które przeważnie trwają po 8-10 godzin, często nawet przez 2-3 dni z rzędu. Ich uczestnicy dostają szczegółowy harmonogram prelekcji, pomiędzy którymi zaplanowane są średnio dwie-trzy półgodzinne przerwy, w trakcie których nie da się zjeść dużego posiłku w okolicznej restauracji. Z tej przyczyny konieczne jest zapewnienie gościom napojów oraz niedużych przekąsek, które mogą błyskawicznie zjeść podczas przerwy, a jeśli organizator zezwoli, nawet wziąć na salę prelekcji. Przedsiębiorstwa oferujące usługę cateringu biurowego zajmują się przygotowaniem stołu z zimnymi i gorącymi napojami, przeważnie z herbatą oraz kawą, a także z małymi przekąskami, które można skonsumować nie bojąc się o pobrudzenie rąk czy garnituru. Oferta cateringu dla firm obejmuje też dostarczenie sprzętu do przygotowania napojów gorących.

Organizujesz szkolenie? Nie zapomnij o bufecie kawowym!

Przerwy kawowe są nadzwyczaj ważne, dają wszak uczestnikom chwilę odpoczynku po wielu godzinach głębokiej koncentracji. Ponadto jest to również szansa nawiązania rozmowy z pozostałymi gośćmi oraz przeanalizowania w luźniejszej atmosferze problemów poruszanych na szkoleniu. Sprzęt z herbatą i innymi napojami, który stoi na stołówkach obiektów konferencyjnych, w żadnym razie nie zastąpi świetnie zorganizowanej usługi bufetu kawowego. Uczestnicy ważnych sympozjów czy płatnych warsztatów nie mogą przecież pić z papierowych kubeczków, zagryzając zakupione po drodze w piekarni bądź przyniesione z domu kanapki. Zamówienie usługi cateringu biurowego podkreśli więc wagę spotkania i jednocześnie pokaże, iż jego organizator zatroszczył się także o komfort gości.

Dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]