Parking długoterminowy przy lotnisku – czy warto z niego korzystać?

Co warto wiedzieć o lotnisko Kraków parking długoterminowy?

Jedziesz na urlop poza Polskę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z samochodem w czasie wyjazdu? Dowiedz się, dlaczego pozostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest najlepszym rozwiązaniem.

Parking blisko lotniska – komfort i bezpieczeństwo

Lotnisko Kraków-Balice to jedno z największych i najbardziej obleganych portów lotniczych w Polsce. Ci, którzy planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z usługi działającego przez 24 godziny na dobęparkingu, zlokalizowanego bezpośrednio w pobliżu portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a nad bezpieczeństwem pozostawionych pojazdów czuwa monitoring i całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony a wjazd posiada szlaban, co gwarantuje, że nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to doskonałe rozwiązanie dla pasażerów ze znaczną ilością bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć noszenia ciężkich pakunków w autobusie bądź pociągu.

Czemu warto z niego skorzystać parkingu długoterminowego?

Znaczącym atutem parkingu przy lotnisku w w Krakowie są rozsądne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie 1000 metrów od portu lotniczego. Panda Parking świadczy również darmowy transfer pasażerów bezpośrednio pod terminal – jazda trwa zaledwie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja miejsca parkingowego jest dostępna przez internet bądź telefonicznie – błyskawicznie i bez problemów, a anulowanie rezerwacji wiąże się z żadną opłatą. Płatności można wykonać gotówką (w złotówkach i euro) lub przelewem bankowym. Dodatkowym pozytywem jest też bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość skorzystania z kompresora oraz ładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach zapewnia komfort oraz bezpieczeństwo pojazdu.

Dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]