Parking przy lotnisku – bezpieczny postój na czas wakacji

Co warto wiedzieć o parking Balice tanio?

Podróż samolotem staje się popularnym środkiem transportu, lubianym przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, by rozpocząć podróż musimy dojechać na lotnisko. Jeśli wybierzemy transport publiczny, nasze problemy w tej kwestii znikną po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak woli skorzystać z prywatnego samochodu, lecz to generuje pytanie: gdzie go postawić w trakcie naszej podróży?

Twój samochód pod dobrą opieką – tani parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym wyjściem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o podwiezienie pod port lotniczy, a później o odbiór po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność organizacji takiego transportu, ponieważ wiele wylotów odbywa się w godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu dużych lotnisk, np. w podkrakowskich Balicach, powstały całodobowe parkingi, gdzie niewielkim kosztem możemy zostawić auto na kilka dni. Korzystanie z oferty takich parkingów jest w pełni bezpieczne – naszej własności pilnuje wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione tam auta są ubezpieczone w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co oferują długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach często zapewniają również inne udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z walizkami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska również po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]