Planujesz ważne przyjęcie? Postaw na profesjonalną usługę cateringową

Catering z dowozem - skieruj się tu po dalsze informacje o tej usłudze.

Gdy organizujesz wystawne wydarzenie prywatne czy firmowe, na które spraszasz dużą liczbę gości, na ogół nie dasz rady osobiście zadbać o posiłki dla uczestników. Nie każdą imprezę da się obsłużyć kupując drobne przekąski i soki w najbliższym sklepie – ważne wydarzenia w większości wypadków potrzebują właściwej oprawy także w kwestii dań. Wszak nie przystoi rozstawić na stołach uczestników najzwyklejszych ciasteczek i oranżady. W takich przypadkach najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy cateringowej.

Chcesz zamówić usługę cateringu? Przejrzyście komunikuj swoje oczekiwania

Podmioty wyspecjalizowane w dostarczaniu usług cateringu przeważnie oferują kilka jego rodzajów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, innymi słowy obsługa spotkań z okazji Wigilii, jak również catering okolicznościowy, zamawiany przede wszystkim na chrzty, komunie albo śluby. Oferty te są drobiazgowo dobrane do potrzeb konkretnych wydarzeń, przez co zazwyczaj różnią sięmiędzy sobą m.in kosztem i wykazem dań dostępnych w ramach usługi. Decydując się na wynajęcie firmy cateringowej należy pamiętać, by w rozmowie z usługodawcą jasno opisać swoje oczekiwania, a zarazem być też otwartym na jego rady. Przecież dla caterera pomoc w organizacji imprez różnego typu to chleb powszedni, zatem doświadczenie nabyte w tej branży pozwala mu na podsuwanie rozwiązań, które usatysfakcjonują ogół naszych gości.

Zamówienie cateringu to spora oszczędność czasu

Przyrządzanie potraw choćby dla skromnej ilości gości jest znacznym problemem, zwłaszcza wówczas, gdy musimy wykonać to na własną rękę. Zamówienie usługi cateringowej to więc spora oszczędność czasu, który przyda się na uzgodnienie innych ważnych elementów eventu. Daje to również sposobność zaserwowania gościom pysznych posiłków przyrządzanych przez zawodowych szefów kuchni. Warto przy tym zaakcentować, iż istotnym przymiotem posiłków, które oferują firmy cateringowe, jest nie tylko wspaniały smak, ale również ich wygląd. Dodatkowo podmioty, które podejmują się obsługi dużych imprez posiadają także własną ekipę wykwalifikowanych kelnerów.

Dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]