Profesjonalna opieka nad grobami

Potrzebujesz zamówić sprzątanie grobów Kraków? Zajrzyj w to miejsce.

Oblicze nagrobków zmarłych krewnych jest świadectwem naszej pamięci. Nie zawsze jednak mamy czas, by się nimi zaopiekować – także, kiedy pomniki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, gdzie żyjemy. Szczególne trudności zaczynają się zaś, kiedy naszych krewnych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami z pewnością nie znajdziemy czasu. Nie oznacza to na szczęście, że miejsca spoczynku muszą pozostać zaniedbane – doskonałym rozwiązaniem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega taka pomoc?

Popularność opieki nad grobami – czemu tak popularna?

Na opisywaną pomoc stawiają nie tylko osoby, którym brakuje czasu – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze firm nietrudno spotkać także osoby w podeszłym wieku, które na sprzątanie grobów zmarłych bliskich po prostu nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko proponują także inne usługi, takie jak montaż siedzeń albo doradztwo przy dopełnieniu wszystkich formalności lub korekty napisów.

Ile zapłacimy za opiekę nad grobami?

Stawki, które trzeba zapłacić specjalistom opiekującym się nagrobkami naszych krewnych są naprawdę różne. Zależne są zwłaszcza od zakresu pomocy – jeśli decydujemy się na jedynie jednorazowe sprzątanie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Jeśli jednak chcemy, by firma sprzątała nagrobek co miesiąc, musimy liczyć się z kosztem nawet czterystu PLN co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, iż koszty uzależnione są także od rozmiarów grobów, a najbardziej kosztowne okazuje się utrzymanie rodzinnych grobowców.

Dane:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]