Rekomendowany fotograf Google stworzy wirtualny spacer po swojej firmie

Uzyskaj poradę rekomendowanego fotografa Google na www.fotografsv.pl.

Wirtualne spacery po firmach cieszą się w ostatnich latach popularnością, a wiele osób coraz częściej zleca wykonanie takiej usługi, a następnie umieszczenie spaceru na wizytówkach Google. Możliwość wirtualnego przejścia się po firmie przyciągnie wielu nowych klientów i zwiększy obroty naszego biznesu. Aby jednak spacer był wysokojakościowy, powinno się wybrać rekomendowanego fotografa Google do jego stworzenia.

Rekomendowany fotograf Google – jakie wymogi musi spełnić?

Rekomendowany fotograf Google to profesjonalista, który jest polecany przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie, jak również wykonania materiałów fotograficznych, które będą dodane w wizytówce Google. To nie jest fotograf zatrudniony w Google czy powiązany z marką, ale taki, który spełnia standardy jakościowe Google, a więc charakteryzuje się profesjonalizmem. Żeby pozyskać certyfikat, rekomendowany fotograf Google jest obowiązany zamieścić co najmniej pięćdziesiąt zdjęć sferycznych wysokiej jakości (według kryteriów Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. O uzyskanie certyfikatu rekomendowanego fotografa Google mogą starać się zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Czemu należy zdecydować się na rekomendowanego fotografa Google?

Najistotniejszym powodem, dla którego należy wybrać fotografa Google, są jego potwierdzone kompetencje. Fotograf, który sprostał wymogom Google pod kątem jakości zdjęć, z pewnością zdoła wykonać jakościowe panoramy 360 czy wirtualne spacery Google Street View. Tym samym nie narażamy się na nieudolny czy błędnie wykonany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna również wytyczne dotyczące wykonywania takich fotografii i samo zamówienie wypełni rzetelnie. Fotograf zalecany przez Google wspiera także firmy, które korzystają z jego oferty i może to być dobry początek długotrwałej oraz owocnej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google świadczy też nierzadko dodatkowe usługi. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem zdjęć oraz wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości pochodzące z procesu tworzenia spaceru wirtualnego, wskazać nam których ujęć warto użyć, sporządzić materiały na inne serwisy np. YouTube bądź Facebook, wesprzeć nas podczas tworzenia i konfiguracji wizytówki w Google, a także pomóc ją zweryfikować – co jest sporym plusem.

Jak szukać rekomendowanego fotografa Google?

Fotografa Google możemy znaleźć w internecie, między innymi wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na witrynie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się szczegółowy spis, w którym po określeniu miejscowości uzyskamy dane rekomendowanych fotografów z danego rejonu. Fotograf Google może także reklamować się wyjątkowym logo, które sygnalizuje, iż dysponuje on odpowiednimi umiejętnościami i jest zawodowcem w zakresie tworzenia wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]