Sala na przyjęcie weselne – jej wystrój to nie wszystko

Nie czekaj! Sprawdź aktualną ofertę lokalu na wesele w rozsądnej cenie.

Ślub i odbywające się po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym krewni młodej pary oraz zaproszeni goście będę pamiętać przez kilka kolejnych miesięcy, a często nawet lat. Jeżeli państwo młodzi zechcą wyprawić przyjęcie dla znacznej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, które przed nimi się pojawi, jest wybranie odpowiedniego domu weselnego, w którym goście spędzą ten niezwykły dzień w wygodnych warunkach.

Miejsce na wesele – jak szukać?

Szukając sali na wesele narzeczeni musi uwzględnić kilka znaczących czynników. Na początek musi ustalić liczbę uczestników wesela, by uzyskać pewność, że w wybranym domu weselnym bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Goście powinni mieć swoje miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest również, żeby mieli salę do tańca. Poza tym narzeczeni powinni zwrócić uwagę na to w jakim dystansie od miejsca zawarcia ślubu znajduje się sala weselna i czy przedostanie się do niej nie będzie utrudnione. Jeśli na wesele poproszona jest rodzina i znajomi mieszkający w innym województwie, warto szukać lokalu na wesele, w pobliżu którego znajduje się bogata baza noclegowa. Trzecim zagadnieniem jest sama organizacja wesela, czyli wybranie menu, znalezienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej i udekorowanie sali . Takie czynności mogą przerosnąć możliwości pary młodej, stąd warto szukać takich domów weselnych, które proponują asystę w zakresie wszechstronnej organizacji wesela.

Pałac Radziwiłłów w podkrakowskich Balicach – sale weselne na ponad stu gości

Młode pary z południa Polski, głównie z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą wyprawić wesele w bardzo malowniczym miejscu, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach biesiady weselne odbywają się od wielu dekad, a każde z nich ma porywającą oprawę. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami zdolnymi podjąć około 130 osób. Przyjęcie można zorganizować też w ogrodzie przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim zdoła bez trudu około 350 zaproszonych. Atutem Pałacu Radziwiłłów jest to, iż umiejscowiony jest jedynie 12 km od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę noclegową. Przejazd gości po ceremonii do sali weselnej nie trwa zwykle dłużej aniżeli jakieś pół godziny.

Dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]