Utwardzony parking przy lotnisku – zostaw tu auto i ciesz się wakacjami

Parking Kraków lotnisko. Uzyskaj więcej wiadomości.

Wygoda, szybkość i sposobność przybycia nawet w najbardziej oddalone miasta świata – to kluczowe plusy podróży lotniczych, które spowodowały, że tego rodzaju wyprawy zyskały niebywałe uznanie. Wyjazd, którego częścią jest lot samolotem, łączy się jednak z kilkoma niedogodnościami, z których największą jest niewątpliwie konieczność dostania się do portu lotniczego – a masa osób w tym celu musi przecież przejechać wiele kilometrów. Tak daleką drogę najłatwiej jest pokonać swoim autem. Co jednak zrobić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu dojechać do portu lotniczego? Te oraz inne kwestie związane z dotarciem na lotnisko własnym samochodem rozwiąże znalezienie dobrego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe loty.

Monitorowany parking w Balicach – podróżuj bez trosk, twoje auto jest w dobrych rękach

Wylatujący z lotniska w Balicach mogą bez przeszkód przygotować swój wyjazd tak, żeby do portu lotniczego dotrzeć prywatnym samochodem. Na miejscu mogą zostawić go na prywatnym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. W czasie podróży nie muszą oczywiście zamartwiać się o swoje auto, bowiem parking zapewnia jego pełną ochronę. Bezpieczeństwa auta pilnować będą stróże, a dodatkową asekurację stanowi monitoring. Korzystanie z oferty parkingu ułatwia opcja rezerwacji online, wobec tego nie musimy martwić się, iż po przyjeździe na parking nie będzie miejsca zostawić auta. Cały teren parkingu jest oprócz tego utwardzony, co jest niesłychanie przydatne podczas opadów śniegu bądź deszczu.

Parking w Kraków-Balice – gwarancja asysty obsługi

Decydując się na ofertę parkingu monitorowanego w pobliżu lotnisku możemy spodziewać się również wielu udogodnień, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez komplikacji. Najistotniejszym z nich jest w rzeczy samej możliwość skorzystania z przewozu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty zawarte są w cenie usługi parkowania. Prócz tego podróżni mogą uzyskać wsparcie załogi parkingu w nagłych sytuacjach, jak np. rozładowany akumulator lub obniżenie ciśnienia w oponach.

Dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]