Wirtualny spacer w Google Moja Firma – przyciągnij uwagę klientów

Na www.fotografsv.pl uzyskasz kompleksową pomoc fachowca w zakresie przygotowania wirtualnego spaceru.

Spacery wirtualne, które rozpowszechniły się wraz z udostępnieniem usługi Google Street View, stają się bardzo popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w biznesie. Pozwalają w prosty sposób pokazać siedzibę przedsiębiorstwa bądź nieruchomość, która jest istotna w naszym biznesie. Jest to atrakcyjna prezentacja, którą powinno się umieścić w wizytówce Google Moja Firma. Sporo osób nie do końca jednak ma świadomość, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje oraz co zyskamy umieszczając go w wizytówce firmy.

Wirtualny spacer Google Moja Firma – zadbaj o atrakcyjność swojej firmy na Mapach Google

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą interaktywne fotografie tworzące realistyczny model danego wnętrza. Możemy w nim zaglądać w różne elementy pomieszczeń i przeskakiwać do następnych miejsc nieruchomości, w której się znajdujemy. Zatem wirtualny spacer to po prostu możliwość zwiedzenia wnętrza nieruchomości i swobodnego przemieszczania po niej. Wirtualne spacery publikuje się np. obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki zostanie udostępniony użytkownikom, którzy przeglądają Google Maps w poszukiwaniu usług w naszej lokalizacji. Wirtualny spacer w wizytówce Google Moja Firma ma formę fotografii, a po kliknięciu na ten element kierujemy się do dedykowanej witryny, gdzie możemy już swobodnie poruszać się po danym budynku. Spacer jest przesyłany na serwery Google, więc nie musimy troszczyć się o jego obsługę techniczną czy związane z tym opłaty. Możemy go natomiast publikować dla klientów na naszej stronie internetowej.

Które branże mogą zyskać na wirtualnym spacerze Google Maps?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się udostępnić w wizytówce z kilku względów. Najistotniejszy z nich to stworzenie wizerunku rzetelnej firmy i korzystne zaprezentowanie się przed klientami. To spowoduje, że znacznie chętniej wybiorą nas z ofert konkurencyjnych marek, jak również będą mieć do nas większe zaufanie. Jeśli na naszej stronie www oraz w wizytówce Google opublikujemy wirtualny spacer i materiały graficzne najwyższej jakości, wyszukiwarka Google sama będzie oceniała nas lepiej i będzie promować nas częściej od marek nie posiadających spaceru 3D. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również niesłychanie proste technicznie. Na rynku działa wielu profesjonalnych fotografów, którzy w przystępnej cenie i – co równie istotne – bardzo szybko wykonają taki spacer i wgrają go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google jest przydatny w wielu branżach. Na pewno będzie to sektor turystyczno-hotelarski, w której często chcemy pochwalić się oferowanymi nieruchomościami. Można również zaprezentować tym sposobem swoje biuro czy miejsce, gdzie pracujemy, jak gabinet medycyny estetycznej czy restaurację. Wirtualny spacer okaże się pomocny także wtedy, gdy poszukujemy nowych pracowników, żeby przekonać ich do aplikowania do naszej firmy.

Dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]