Wynajęcie sali na 18 urodziny – czy warto?

Szukasz pełnej oferty lokalu na urodziny? Znakomicie trafiłeś! Skieruj się na palacradziwillow.pl.

Przeważnie w przypadku urodzin, niektórych rocznic czy imienin nie urządzamy przyjęć ze znajomymi oraz rodziną, uważając ten dzień za taki sam jak pozostałe. Jednakże zdarzają się takie przełomowe momenty życia, których stosowne obchodzenie jest wręcz obligatoryjne, a pierwszym z nich jest z pewnością osiągnięcie pełnoletności, czyli tzw. “osiemnastka”.

Wybierasz salę na osiemnaste urodziny – niech ma dużą salą taneczną

Wraz z nadejściem osiemnastych urodzin następuje dużo zmian w życiu młodego człowieka. Może on zgodnie z prawem pić i nabywać alkohol, brać udział w wyborach, może pełnić funkcje w instytucjach publicznych i państwowych czy zaczyna płacić podatki. Jednak zbliżając się do 18 lat rzadko myśli się o tak odpowiedzialnych zagadnieniach – dla młodzieży najważniejsza jest sposobność wyprawienia ogromnej imprezy ze znajomymi. Da się kolejny raz zrobić “domówkę”, ale czy zabawa w mieszkaniu będzie się bardzo wyróżniać na tle tych wcześniejszych? Oczywiście, że nie będzie. Dlatego lepszym wyjściem jest wynajęcie lokalu na 18 urodziny. Częstokroć grupa znajomych postanawia wyprawić wspólną imprezę z tej okazji, co wymaga znalezienia odpowiednio pojemnej sali, lecz jednocześnie umożliwia obniżyć jednostkowe wydatki. Wybierając miejsce na zabawę urodzinową skup się na lokalach oferujących obszerną przestrzeń taneczną (ciężko wszak jest wyobrazić sobie zabawę bez tańca), jak również na lokalach, które współpracują z profesjonalną firmą cateringową, która przygotuje smaczne dania imprezowe. Pragniesz urządzić zabawę pod gołym niebem? Wynajmij salę urodzinową z opcją wyjścia do ogrodu – latem można postawić w nim spory namiot i urządzić grill.

Lokal na osiemnaste urodziny – jakie przekąski będą najodpowiedniejsze?

Nie da się ukryć zabawa z okazji osiemnastych urodzin to impreza, na której młodzi dorośli nie wzbraniają się od napojów wyskokowych. Trzeba z tej przyczyny obowiązkowo zatroszczyć się o to, aby niepełnoletni, a takich może być wiele wśród zaproszonych, nie miały możliwości skorzystania z wysokoprocentowych drinków.

Szałowa dekoracja sali również jest ogromnie ważna, żeby goście kompletnie zanurzyli się w klimacie imprezy. Wypada zatem wybrać lokal na urodziny, który zatroszczy się o ozdobienie ścian zgodnie z podanych sugestii oraz dobrze rozlokuje stoły z napojami oraz posiłkami.

Jeżeli już wspominamy o posiłkach, na zabawie urodzinowej rewelacyjnie sprawdza się menu typu finger food, bazujące na małych przekąskach “jeden gryz”, które można jeść bez potrzeby siadania przy stole. Dobra firma cateringowa dostosuje menu zarówno do charakteru przyjęcia, jak i do zasobności portfela oraz finansów klienta.

Dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]