Zadbaj o oprawę eventu – o usłudze cateringu na imprezę

Dalsze informacje o cateringu imprezowym na https://bit.ly/2TltQES.

Letnie miesiące obfitują w bardzo modne ostatnio pikniki firmowe i imprezy plenerowe, ale w zasadzie każdego tygodnia w przeróżnych punktach w Polsce organizowane są benefisy, konferencje albo bankiety. Wszystkie te eventy potrzebują odpowiedniej oprawy, której obligatoryjną częścią są profesjonalnie przygotowane i apetyczne posiłki. Rozsądnym rozwiązaniem jest zakontraktowanie firmy oferującej wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Catering na imprezę – liczy się profesjonalizm

Wybrałeś już miejsce, w którym zorganizujesz piknik albo zabukowałeś salę bankietową? Wspaniale!! Teraz warto zadbać o to, żeby zaproszeni na imprezę goście mieli dostęp do smakowitych przekąsek, trunków oraz gorących potraw. Miej na uwadze, że w przypadku istotnych wydarzeń w złym tonie jest ustawić stołu z cateringiem gdzieś na uboczu sali i mieć nadzieję, że zaproszeni goście obsłużą się sami. Liczy się jakość oprawy – odpowiednie ustawienie stołów, stosowne dekoracje, ale też prawidłowe ułożenie zastawy i sztućców. Goście wydarzenia niewątpliwie docenią także, jeśli dania będą ułożone na talerzu niczym w najlepszych restauracjach, a potrawy będą podawać im profesjonalni kelnerzy.

Porady odnośnie menu i nie tylko – plusy profesjonalnego cateringu na imprezy

Plusem zamówienia usługi cateringu eventowego jest zdecydowanie to, że wynajęty do pomocy zespół nie tylko przygotuje przepyszne posiłki, ale też drobiazgowo zatroszczy się o całą jego oprawę. Potrawy i zakąski zostaną dowiezione we wskazane miejsce, załoga firmy cateringowej ustawi i nakryje stoły, a później doświadczeni kelnerzy będą obsługiwać obecnych w trakcie wydarzenia. Na życzenie kontrahenta, oraz jeśli umożliwi to wyposażenie wynajętej przestrzeni, kucharze mogą wzbogacić wydarzenie demonstracją live cooking, co dla gości może być jedyną szansą, by prześledzić z bliska jak pracują zawodowi szefowie kuchni. Należy zatrudnić firmę cateringową, która funkcjonuje w branży od wielu lat i która jest biegła w przygotowaniu i obsłudze różnego rodzaju wydarzeń, zarówno tych niewielkich, jak i takich na setki gości. W toku ustalania szczegółów zamówienia podpowie ona, które napoje, przekąski oraz potrawy najlepiej sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby przywiezie swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]