Zadbaj o swoich gości – organizacja wesela z profesjonalnym cateringiem

Dowiedz się, kto oferuje catering na wesele w Krakowie.

Przyjęcia okolicznościowe, które są na ogół istotnym zdarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo wesela, chrzty bądź komunie, od dawna przestały być organizowane w mieszkaniach jedynie dla najbliższych krewnych i przyjaciół. Teraz są to imprezy, na których bawi się nieraz ponad stu gości. Oczywiste jest zatem to, iż jedna osoba nie jest w stanie sama zaplanować menu, a później przyrządzać oraz dostarczyć dania uczestnikom przyjęcia, szczególnie, jeśli zabawa może trwać wiele godzin i toczy się w wynajętej sali. Stąd też pojawił się wysoki popyt na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Catering weselny – wybierz wykwalifikowanych kelnerów i szefów kuchni

Planowanie wesela to ogromny stres, wywołany licznymi godzinami straconymi na wybór ozdób sali, wysyłanie zaproszeń , ustalanie listy gości czy szukanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To również potrzeba zamówienia wystarczającej ilości napojów oraz zakąsek podawanych w czasie zabawy, a co najważniejsze – przyrządzanie ciepłego obiadu, który urzeknie gości i zgromadzi ich przy stole. Obiad na weselu musi mieć doskonałą oprawę. Zaproszeni wszak oczekują tego, aby stoliki były prawidłowo nakryte i cudownie ozdobione, potrawy były apetyczne i atrakcyjnie skomponowane na talerzach, jak również by kelnerzy w profesjonalny sposób podawała gościom następne posiłki. Taki stopień organizacji zapewnią wyłącznie firmy cateringowe zatrudniające zawodowych managerów, kelnerów oraz kucharzy, gotowych na obsługę przyjęć zarówno w domach weselnych, jak i tych odbywających się pod gołym niebem.

Jadłospis przyjęcia weselnego ułożysz z katalogu firmy cateringowej

Wesela kierują się własnymi regułami, tak w sferze aktywności dla uczestników, jak i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe przeważnie mają ułożone wstępnie menu proponowanych dań głównych, trunków oraz zakąsek odpowiadających estetyce wesel. Bazową ofertę można zobaczyć na stronie firmy lub zdobyć tę informację nawiązując kontakt z jej pracownikiem. Klient może zatem osobiście skomponować kartę dań z proponowanych potraw. Trzeba jednakże zaznaczyć, iż firmy oferujące usługę cateringu weselnego są także otwarte na nowe propozycje i częstokroć na prośbę klienta podejmują się przyrządzenia indywidualnych kompozycji dań.

Dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]