Szukasz oświetlenia dla automotive i mobility? Sprawdź ofertę OE Industry

Producent oświetlenia samochodowego Kraków - dowiedzcie się co może wam zaoferować.

Niezmiernie ważnym elementem bezpiecznej jazdy jest oświetlenie samochodowe. Złe ustawienie świateł albo zignorowanie obowiązku wymiany niedziałającej żarówki może w efekcie prowadzić do niebezpiecznej sytuacji na trasie, co nierzadko kończący się wypadkiem. Używanie najwyższej klasy świateł jest niezbędne szczególnie w przewozie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo transportowe codziennie jest odpowiedzialne za bezpieczeństwo tysięcy pasażerów. Jednym z rodzimych dostawców wysokiej klasy oświetlenia dla automotive i mobility jest krakowska spółka OE Industry.

Producent oświetlenia samochodowego – nie tylko lampy przednie, boczne i tylne

W praktyce w ofercie OE Industry znajduje się każdy typ oświetlenia samochodowego. Oprócz lamp przednich, bocznych i tylnych do autobusów, tramwajów, kamperów czy pojazdów budowlanych, OE Industry oferuje także LEDowe lampy robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w złych warunkach pogodowych i dające światło o barwie podobnej do światła naturalnego naświetlacze, maszty oświetleniowe oraz najaśnice, które używane są między innymi przez kierowców pojazdów agro, specjalnych czy off-road. Natomiast konstruktorzy pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla pomocy drogowej lub służb miejskich) mogą zaopatrzyć się w OE Industry w halogenowe i LEDowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym również stosowane przez nieliczne służby światła białe oraz niebieskie. Krakowski producent oświetlenia samochodowego nie pominął też lamp wewnętrznych (w tym poręcznych lamp do czytania), które znacząco podnoszą komfort życia profesjonalnych kierowców spędzających wiele dni w trasie. A to raptem część oferty spółki OE Industry.

OE Industry zrealizuje każdy pomysł kontrahenta

Dotychczasowi partnerzy OE Industry już od dawna wiedzą, iż spółka ta jest czymś więcej niż zwyczajnym producentem oświetlenia samochodowego. To doświadczona kadra fachowców gotowa wcielić w życie wizję klienta, przygotowując najwyższej jakości oświetlenie od wstępnego projektu, poprzez konstrukcję prototypu, aż po certyfikację reflektora. OE Industry udziela również wsparcia posprzedażowego. Wskutek dokładnych analiz potrzeb kontrahentów, zaangażowania w kompleksowe testowanie swoich produktów, jak również budowania doświadczonego zespołu ekspertów, spółka OE Industry stała się liderem w obszarze oświetlenia dla automotive i mobility.

Dane:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]