Wybór kasku na motor

Znajdź kaskom na motor.

Nie ma większego znaczenia, jaki masz jednoślad ani to, czy przebywasz na nim drogę do pracy, podróżujesz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych lub wybierasz się na długie wycieczki – kask to przymusowy składnik garderoby jakiegokolwiek motocyklisty, albowiem gwarantuje mu bezpieczeństwo, chroniąc głowę w razie wypadku.

Odpowiedni kask na motocykl, czyli który? / Porządny kask na motor / Jaki polecamy kask na motocykl? / Jaki warto kupić kask na motor?

Zastanawiasz się, czym kierować się w czasie wyboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać, to właśnie dlatego zdecyduj się na kask dobrej marki, takiej jak HJC, jaki jak najporządniej odpowiada twoim potrzebom.
Na rynku dostępne są różne typy kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a także kaski enduro, przeznaczone do jazdy w terenie. Czym poszczególne rodzaje kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najatrakcyjniejsze kaski na motocykl to kaski integralne, których skorupa wykonana jest z jednego kawałka materiału. Są one najbezpieczniejszym rodzajem kasków. Kaski szczękowe zezwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, żeby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają osłony szczęki, są w takim razie mniej bezpieczne – właśnie dlatego rekomenduje się je w głównej mierze do jazdy po mieście. Jednocześnie kaski otwarte są w najwyższym stopniu wygodne. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, jakie na domiar tego posiadają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask HJC

HJC to znakomita marka, lubiana przez motocyklistów na całym globie. Kaski HJC są najwyższej jakości, poddawane gigantycznej liczbie eksperymentów – a jednocześnie mają dogodne ceny. W ofercie HJC są zarówno kaski integralne, jak i szczękowe, otwarte i enduro. Na nadzwyczajną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, jakie to właśnie dzięki zastosowanym tworzywom są niesłychanie lekkie, a równocześnie niezwykle wytrzymałe.
Pośród kasków HJC są również repliki, czyli kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, oraz DC Comics.

Dane:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]