Alternatywa dla kapsułek do ekspresów A Modo Mio – poznaj ofertę

Zamów kapsułki A Modo Mio.

Marek wytwarzających kawę są tysiące, niemniej jednak Lavazza nieprzerwanie pozostaje na liście tych najbardziej rozpoznawalnych. Mało osób wie, że początek marki Lavazza sięga ostatniego dziesięciolecia XIX wieku w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za równowartość mniej więcej 20 dolarów nabył mały sklep, w którym prażono ziarna kawowca i przygotowywano ich autorskie mieszanki. Zdobyły one ekspresowo serca mieszkańców miasta. Sto lat później marka Lavazza w dalszym ciągu czaruje smakiem swoich mieszanek, określając trendy również w obszarze kapsułek z kawą.

Zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio

Jednymi z najbardziej rozchwytywanych dzisiaj ekspresów na kapsułki z kawą są te z linii Lavazza A Modo Mio. Stosowane są one zarówno w wielkich biurach, jak w domowych kuchniach. Z ich pomocą sporządzenie pysznej, aromatycznej kawy zajmuje jedynie chwilę. Posiadacze ekspresów Lavazza nie muszą aczkolwiek korzystać wyłącznie z kapsułek dystrybuowanych przez tego producenta. Dzisiaj w sklepach nabyć można mnóstwo zamienników kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio. Często kosztują one taniej, ale tak samo charakteryzuje je wysoka jakość.

Zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio – kompozycje robusty i arabiki

Mnóstwo zamienników kapsułek A Modo Mio wyszukamy w ofercie Italian Coffee, marki która również wywodzi się z Włoch i zajmuje się sprzedażą kaw w kapsułkach do szeregu znanych urządzeń tego rodzaju. Wytwarza ona zarówno kawy będące mieszanką robusty z arabiką (bezkofeinowa Genova Decaffeinato czy Superbia), aromatyczną kompozycją samej arabiki (Venezia), jak i napoje o smaku organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio), orzecha laskowego (Caffè e Nocciola) i tradycyjnego włoskiego alkoholu (Sambuca).

Dane:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]