Blacha na rąbek – na dachy płaskie i dwuspadowe

Chcesz kupić panele dachowe? Wejdź na www.regamet.pl/panele-dachowe/.

Panele dachowe na rąbek to coraz popularniejsza forma pokrycia dachowego. Czym się wyróżnia na tle pozostałych materiałów wykończeniowych? Czemu opłaca się je kupić? Przybliżamy te nowoczesne panele dachowe i sposoby ich zastosowania.

Panele dachowe na rąbek – piękny wygląd oraz trwałość

Panele dachowe na rąbek zdobywają coraz większe uznanie, bowiem wspaniale godzą funkcjonalność z atutami estetycznymi. Pięknie prezentującą się i mocną blachę na rąbek wykorzystuje się zarówno w przypadku nieruchomości, w których nieodzowna jest reperacja pokrycia dachowego, jak i nowych domach. Ten materiał budowlany może być położony na dachach dwuspadowych oraz płaskich, ale też tam, gdzie więźba jest złożona. Blachy na rąbek stojący są przywożone na miejsce budowy w postaci niedużych arkuszy. Można je ułożyć szybko oraz stosunkowo łatwo. Takie pokrycie dachowe idealnie pasuje do różnych stylów architektonicznych (na przykład do stylu minimalistycznego czy dworkowego), a zarazem jest niepodatne na rdzę i trwałe.

Panele dachowe na rąbek – obniż koszty związane z budową

Blacha na rąbek stojący przewyższa tradycyjne rozwiązania pod względem solidności oraz zastosowanej technologii. Panele te są produkowane z grubej blachy wykończonej specjalną warstwą dającą protekcję przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, jak m.in. promieniowanie słoneczne oraz woda. Blacha na rąbek jest dostępna na rynku w licznych wariantach, co pozwala na dobranie jej do specyficznej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się ponadto do redukcji kosztów związanych z budową – wyraźnie ograniczają ilość ścinek, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Decydując się na wykorzystanie paneli dachowych na rąbek, warto nabyć ten budulec bezpośrednio od dystrybutora.

Dane:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08