Drukarki 3D do profesjonalnych zastosowań

Chcesz nabyć 3D drukarki? Wejdź na cadxpert.pl.

W asortymencie firmy CadXpert natkniesz się wyłącznie na urządzenia od wiodących producentów tych rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także MakerBot i FormLabs (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszej ofercie, działają między innymi w technologiach: FDM, SLA oraz PolyJet.

Stratasys – lider branży drukarek 3D

Stratasys jest światowym liderem na rynku urządzeń do druku 3D. Od ponad 30 lat – a konkretnie od 1988 r. – dostarcza klientom najnowocześniejsze technologie oraz maszyny. Ocenia się, iż wykorzystując drukarki 3D i pozostałe produkty Stratasys można zredukować wydatki na produkcję i czas przeznaczony na proces produkcyjny nieomalże o 90%. Nadrzędne założenia pracy specjalistów marki Stratasys to gwarantowanie najwyższej klasy produktów i usług, jak również wsparcie techniczne oraz merytoryczne. Bestsellery z oferty drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, polecane dla przemysłu i biznesu. Nowinką w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – kompaktowy model drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z przemysłową precyzją.

Formlabs – niewielkie drukarki 3D

Następnym uznanym producentem drukarek 3D jest Formlabs. Czym wyróżnia się ta marka na rynku urządzeń do druku przestrzennego? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w niezmiernie zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne metody przyrostowego wytwarzania, takie jak SLS i SLA. Nowością w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, działające w prekursorskiej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest formą technologii SLA. Ten model – tak samo jak wszelkie inne urządzenia Formlabs – znamionuje się ergonomiczną konstrukcją i prostą obsługą. Czym prekursorska technologia LFS różni się od SLA? Znacznie lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz prędkością druku, a także precyzyjnym odwzorowaniem najmniejszych elementów. W LFS warunki druku są utrzymane na stałym poziomie, dzięki temu można w krótkim czasie uzyskać jednakowe makiety, co jest niezmiernie pożądane w masowej, seryjnej produkcji.

MakerBot dla edukacji, przemysłu, biznesu

MakerBot wytwarza wysokiej klasy zaawansowane urządzenia do druku 3D, pracujące wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tego producenta są szeroko stosowane w rozlicznych sektorach edukacji, przemysłu, biznesu i wielu pozostałych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która korzysta z materiałów dostępne dla kolekcji Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100°C. Druk jest solidny oraz precyzyjny, a w czasie procesu wydruku nie tworzą się wypaczenia czy przemieszczenie się warstw.

Dane:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]