Etykiety na wódkę weselną – podziękuj gościom za przybycie

Chcesz zamówić etykiety na wódkę? Skieruj się tu.

Zwyczaj ofiarowania prezentów na rozmaite okazje znany jest od wieków i od samego jego zalążka jednym z najczęściej przekazywanych i, rzecz jasna, jednakowo entuzjastycznie akceptowanych upominków, jest alkohol. Sporo osób nie wyobraża sobie nie zabrać alkoholu na urodziny, wesele bądź osiemnastkę. Jak jednak odróżnić się od reszty, gdy inni zaproszeni przyniosą to samo?

Etykiety weselne – butelka alkoholu jako niecodzienny prezent od Państwa Młodych

Na weselach trunki nie tylko stoją na stolikach, ale też przyjęło się, że Państwo Młodzi wręczają swoim gościom butelki z alkoholem po zakończeniu imprezy. Taki podarek jest uważany za formę wyrażenia podziękowania za przybycie na ślub. Jednakże takie butelki z wódką mogą również przerodzić się w interesującą pamiątkę, której znajomi czy rodzina nie pozbędą się nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Wystarczy personalizować butelkę, a można uczynić to nabywając etykiety weselne, na których można ulokować informację o imionach nowożeńców, słowa podziękowania lub dacie i miejscu wesela. Etykiety weselne można nabyć w przeróżnych wzorach i kolorach, wobec tego bez problemu można odszukać te, które będą pasować do stylu, w którym aranżowane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już tylko od imaginacji zamawiającego. Naturalnie personalizowane etykiety na bimber i inne napoje wyskokowe można zastosować nie tylko podczas wesela – są idealne na wyróżnienie się na przyjęciu imieninowym lub wieczorze kawalerskim.

Udekoruj domowe trunki personalizowanymi etykietami na butelki

Etykietami z indywidualnym napisem można oznaczać flaszki w domowej spiżarni. Jeśli produkujesz własne soki, wina bądź nalewki i dzielisz się nimi ze znajomymi albo rodziną przy rozmaitych okazjach, możesz przystroić je wymyślnymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą walory estetyczne zwykłej butelki. Poza tym flaszki można również oznaczać przy użyciu wielobarwnych kapsli i kapturków termokurczliwych.

Dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]