Gdzie kupić książki małych wydawnictw? Sprawdź ofertę internetowej księgarni

Poznaj najnowszy asortyment internetowej księgarni.

Literatura umila życie i jest świetnym sposobem na to, aby przynajmniej na jakiś czas uciec od naszych kłopotów. Mimo rozpowszechnienia się w ubiegłym wieku mocnej konkurencji jakimi są internet, telewizja oraz kino, książki długo jeszcze będą ważnym elementem naszego życia, bo także dzisiaj rodzice zazwyczaj dbają o to, by ich dzieci miały z nimi styczność.

Co przynosi codzienne czytanie książek?

Współcześnie literatura drukowana nie jest najtańszym hobby, w szczególności z tego powodu, że po roku 2020 cena papieru dostrzegalnie wzrosła. Jednak nie oznacza to, iż warto zrezygnować z tradycyjnych książek, całkowicie porzucić czytanie i szukać rozrywki wyłącznie na platformach streamingowych. Ciężko wyliczyć wszystkie pożytki jakie niesie codzienne poświęcanie czasu książce. Lektura przed snem pomaga łatwiej się odprężyć i daje oczom wytchnienie od szkodliwego działania światła niebieskiego wysyłanego przez wszędobylskie ekrany tabletów, telewizorów i telefonów. Zapewnia to mocniejszy sen, a w konsekwencji także ogólnie lepsze samopoczucie. Codzienne czytanie książek to też rewelacyjny sposób na poznanie nowego słownictwa, a zatem i lepsze radzenie sobie w komunikacji z innymi w mowie i pisemnie. Książki otwierają też nowe horyzonty, bowiem umożliwiają poznanie opinii i pojmowanie świata osób z odległych kręgów politycznych, kulturowych lub religijnych.

Hurtownie książek i księgarnie online – w nich zamówisz publikacje debiutujących autorów

Coraz trudniej jest dzisiaj nabyć książki w sklepie stacjonarnym. Drobne rodzinne księgarnie bankrutują ze względu na wysokie koszty ich prowadzenia. Z kolei markety na swoich półkach oferują tylko utwory najpopularniejszych pisarzy, ponieważ jest to towar, który z całą pewnością znajdzie odbiorcę. Entuzjastom niszowych lektur, nieprzerwanie poszukującym nowinek i radujących się z lektury książek początkujących pisarzy, pozostaje zamawianie w internetowych księgarniach, często oferujących też sprzedaż w hurcie. Nabycie książek online jest niezmiernie wygodne i przeważnie o wiele tańsze. Księgarnie internetowe często dają duże zniżki (nawet na nowości wydawnicze), mają w magazynach powieści z niewielkich wydawnictw i często przy zakupach powyżej jakiejś kwoty świadczą wysyłkę za darmo.

Dane:
Księgarnia internetowa Motyle książkowe
Zwrotnicza 6
01-219 Warszawa