Idealna ozdoba stołu – słój z kranikiem

Zamów słoik z kranem.

Od kilku lat trwa nawrót mody na słoiki. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też wytwarzanych na własną rękę przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania wielu deserów i trunków. Wielkim zainteresowaniem cieszą się szczególnie pojemne Słoiki z kranikiem, mające mnóstwo zastosowań. Jak możemy je użyć? Gdzie przyda się słoik z kranem? Dlaczego przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranem do nalewek

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest to, iż świetnie nadają się one do produkcji domowych napojów – na przykład likierów i nalewek. Słoje mają spore objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia przygotowanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika, zaś dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotowy likier do butelek, błyskawicznie i łatwo usuwając zużyty surowiec bez potrzeby stosowania wężyków i filtrów.

Słój z kranem do serwowania

Słój z kranikiem jest rewelacyjną dekoracją stołu, na którym go postawimy. To sprawia, że często jest on stosowany do podawania napojów – głównie podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranem idealnie sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do serwowania soków, lemoniad, oranżad oraz kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków lub ponczu. Jego atutem jest także to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając przejrzysty napój.

Dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]