Kontenery na gruz i złom dla firm remontowych

Tutaj kupisz kontenery na gruz.

Kontenery na gruz mają bardzo ważną funkcję w czasie prowadzenia robót remontowo-budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem pozbycie się pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych czynnościach. Jakie rodzaje kontenerów budowlanych są dostępne na rynku? Gdzie można je kupić?

Kontenery stalowe – postaw na wysoką jakość

w naszym kraju produkcją pojemnych i wytrzymałych kontenerów stalowych zajmuje się spółka Ekombud – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na gruz i kontenery na złom. Te typy pojemników używają nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty parające się wynajmowaniem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które oprócz śmieci wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz betonowy i ceglany oraz wszelkiego typu odpadki poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku znajdziemy wiele wariantów pojemników na odpady. Są muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery otwarte, z pokrywą, kontenery stalowe, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę oraz mnóstwo innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najpopularniejsze są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie na budowie albo w zakładzie produkcyjnym. W zależności od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener z pokrywą. Na budowach nierzadko używane są także kontenery do przewozu materiałów sypkich – z reguły są to modele samowyładowcze, które można błyskawicznie rozładować.

Dane:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]