Opakowania szklane – słoiki szklane i butelki monopolowe możesz zamówić hurtowo

Kompletny asortyment hurtowni słoików szklanych poznasz na superbutelki.pl/pl/c/Sloje-HURT/296.

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest gałęzią gospodarki, która tak długo jak będzie trwać człowiek nie zaniknie. Pomimo tego, że znaczna część rynku produktów spożywczych należy do gigantycznych marek, jest to jednocześnie branża, w której świetnie radzą sobie małe firmy, o ile zachęcą klienta do swojego autorskiego, zdrowego lub smacznego wyrobu. Gotowa do sprzedaży żywność musi być opakowana tak, by produkt długo pozostał zdatny do spożycia, a więc najlepiej w butelki i słoje ze szkła. Zaletą tego typu opakowań jest to, iż są ekologiczne, gdyż można je recyklingować.

Butelki i słoiki w hurcie najlepiej od rodzimego hurtownika

Wiadomym jest, iż oferty kierowane do klienta indywidualnego różnią się dużo ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet jeżeli jest niewielką manufakturą wytwarzającą takie artykuły, jak np. dżemy, pasztety albo ocet, będzie zużywać każdego roku nie kilkudziesięciu opakowań ze szkła, ale ilości zdecydowanie przekraczające liczbę paru tysięcy. Nabycie słoików oraz butelek w hurcie jest zatem dla niego nie tylko metodą redukcji wydatków, gdyż zamawiając towar w hurtowych ilościach przeważnie można oczekiwać sporego rabatu od dostawcy, ale dodatkowo oszczędnością czasu transportu, gdyż jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie manufaktury nawet na parę miesięcy. Wydatek na hurtowe kupno opakowań ze szkła znacznie zmniejszy się, gdy zamówimy je u rodzimego dystrybutora słoików oraz butelek. W ten sposób również otrzyma opakowania dużo szybciej.

Dostawca opakowań szklanych – co dostaniemy w jego asortymencie?

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie różnorodnego kształtu i pojemności słoiki oraz butelki szklane doskonałe do rozlewania soków, wina lub piwa. Transportowane są one do klienta na paletach mieszczących – w zależności od rozmiaru opakowań – po 500, 1300, a nawet 4000 sztuk danego pojemnika. Podmioty posiadające własne samochody transportowe mogą także odebrać zamówiony towar osobiście z magazynu sprzedającego. Razem z paletą słoiczków oraz butelek hurtowo można także zamówić większą ilość innych powiązanych elementów, jak korki, kapsle czy nakrętki pasujące do danego rozmiaru opakowania.

Dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]