Oryginalne części do Renault kupisz przez internet

Jeśli chcesz kupić oryginalne części Renault, koniecznie odwiedź ten adres.

Samochody Renault nadal cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Konsumenci cenią różne ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 roku Polacy nabyli ponad 5 tys. modeli Scenic oraz aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane jest popularny ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Sporym popytem cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym okresie kupiono blisko 2,8 tyś sztuk tego modelu.

Części zamienne Renault – jakie najczęściej ulegają awarii?

Masz już wyśniony auto i chcesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do różnych modeli owego producent są sprzedawane w odpowiednio wyposażonych sklepach www. Można w nich znaleźć elementy układu chłodzenia, podwozia, silnika oraz nadwozia, jak i wiele pozostałych. Z opinii klientów wynika, że najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na usterki tego elementu narzekają posiadacze modelu Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy kupili Renault Megane, chociaż w tym wypadku awarii ulega również ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się oryginalne części Renault

Systematyczne kontrole techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych są gwarancją długiego użytkowania auta tej marki. Oferowane w sprzedaży elementy są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niesprawne podzespoły.

Dane:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]