Przechowywanie domowych alkoholi – gąsior na wino

Dowiedz się, gdzie zamówić baniak do wina.

Balon do wina to wspaniały podarunek dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do przechowywania napojów własnej roboty. W jakich pojemnościach występuje baniak na wino? Do czego można go jeszcze zastosować?

Baniak do wina – wyjątkowy podarunek

Dostępny w sklepach balon na wino występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą być użyte jako nietypowy prezent dla znajomych – baniak do wina napełniony własnoręcznej roboty trunkiem można wręczyć z okazji imienin, urodzin, rocznicy ślubu, jubileuszu lub zakończenia studiów. Dwulitrowe zbiorniki na wino to też wspaniała ozdoba stołu w czasie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – wesela, osiemnastek, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu trunek jest należycie wyeksponowany! Wykonany z troską o najmniejszy detal gąsior na wino doskonale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior na wino – przechowuj domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak do wina o 5-litrowej objętości świetnie sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej ilości napojów. Takie pojemniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Organizujesz wesele i chciałbyś uraczyć gości własnoręcznie wykonanym słodką nalewką owocową lub winem? Dzięki balonom do wina bez problemu przewieziesz pyszne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych butelek. 5-litrowe baniaki na wino wyprodukowane są z grubego, solidnego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]