W jakich przypadkach pomaga polski psycholog w UK?

Tutaj dowiesz się jak skorzystać z pomocy polskiego psychologa Northampton.

Po wejściu Polski do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych obywateli, Polacy chętnie zdecydowali się na wyjazd na Wyspy. Dzisiaj z uwagi na Brexit zjawisko emigracyjne wyhamowało, jednak nadal nie brakuje ludzi skłonnych do zatrudnienia się lub rozpoczęcia nauki właśnie w Wielkiej Brytanii. Niestety mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii wywołuje wiele kłopotów, z którymi trudno jest się uporać bez dodatkowego wsparcia specjalisty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – w jakiego typu okolicznościach jest niezbędny?

Przebywanie na Wyspach oraz wynikająca z tego rozłąka z bliskimi, jak również praca na terenie obcego państwa, generują cały szereg problemów, którym wyjątkowo trudno jest sprostać. Rozstanie z bliskimi często wywołuje bardzo duży stres. Do tego w wielu wypadkach dochodzą także kłopoty z dostaniem etatu czy nawiązaniem trwałych przyjaźni ze współpracownikami. Nieznajomość języka, która ciągle jest na porządku dziennym, sprawia, iż w krótkim czasie dochodzi do odizolowania się od znajomych , z którymi się pracuje. A od tego już tylko mały krok do utrudniających normalne funkcjonowanie zaburzeń nastroju czy nasilenia odruchów agresywnych. Nad zachowaniem tego typu bardzo trudno jest zapanować samodzielnie. W związku z tym nie wolno bać się korzystania ze wsparcia profesjonalisty. Rozmowa z psychologiem jest najkorzystniejszym wyjściem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej wizyty?

Każda rozmowa ze specjalistą ma miejsce w bezpiecznej atmosferze i dyskretnej. Nie należy obawiać się, że informacje , które przekazano podczas rozmowy będą powierzone komuś innemu. Na psychologu spoczywa bowiem obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z której zwolnić ma prawo tylko sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie trzeba ukrywać swoich problemów oraz niedoskonałości – jego rolą jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Psycholog uczy, w jaki sposób uporać się ze stresem, a także pokazuje po czym rozpoznawać sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Wizyta przeprowadzana jest po polsku, dzięki czemu odbywa się sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba, która przychodzi z problemem nie powinna się bowiem obawiać się tego, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama prawidłowo pojmie to, co powie jej specjalista.

Dane:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339